Kapat

*

Teknoloji Haberleri 136 views 0

2017 Yılına Damga Vuracak Teknoloji Ürünleri

2016 yılının sonlarına doğru gelirken yeni yıl nasıl gelecek? Nasıl bir yıl olacak? diye düşünmeye başladık. 2017 yılında ne gibi teknolojik olaylar yaşanacak? Teknoloji alanında bizleri neler beklemekte? 2017 yılında yaşanması beklenen teknolojik olaylar listesini hazırladık. İşte 2017 Yılına Damga Vuracak Teknoloji Ürünleri Listesi!

1-  Microsof’un artırılmış gerçeklik gözlüğü olan Hololens’e rakip çıktı. Samsung MWC 2017 de tanıtacağı yeni ürünü hakkında resmi bilgi paylaşmadı.

2-  2017 yılı iPhone’un 10’uncu yılı olacak. Bu yüzden yeni yılda gelecek modeller oldukça iddialı olacak. iPhone ürünlerini genellikle Eylül ayında tanıtmaktadır.

3- Tesla otomobil dünyasını domine etmeye devam ediyor. 373 bin ön sipariş alan yeni modeli olan Tesla Model 3 ‘ün seri üretimini 2017 yılında yapacak.

4- Batarya skandalı ile sarsılan Note 7’nin ardından tekrardan güven tazelemek ve yüksek satış rakamlarına ulaşmak isteyen Samsung için 2017 yılı milat olabilir. Zira Samsung’un yeni modellerinden birinde katlanabilir bir akıllı telefon yapabileceği konuşulmakta.

5- Microsoft’un “gelmiş geçmiş en güçlü konsol” olarak tanıttığı Project Scorpio, gelecek yıl karşımıza çıkacak.

6- Nintendo’nun hibrit oyun konsolu Nintendo Switch, Mart ayında kullanıcılar ile buluşacak.

7-  Windows 10 Blue Light Filter özelliği 2017’de Creators Update ile kullanıma sunulacak.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir