Kapat

*

Oyun Haberleri 295 views 0

2017’de Çıkacak 5 EFSANE Oyun!

2017’de çıkacak oyunlar listesini sizler için en iyi 5 oyun şeklinde daralttık. E3 2016’da tanıtıldığından bu yana birçok oyuncu tarafından çıkması beklenen Open World – Macera – Aksiyon oyunlarını sizin için listeledik. Bu oyunların bir çoğu çıktığında 2017 yılında ağzımızı açık bırakacak cinsden ve beklediğimiz oyunlar neyse lafı çok uzatmadan listeye geçelim. Bu listedeki oyunlar birazda bizim tarzımıza göre seçilmiştir. Eğer eklenmesini istediğiniz yada şu niye yok dediklerinizi yorum kısmından bize yazarsanız bizim bu listeyi geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Destiny 2, Ghost Recon: Wildlands, Red Dead Redemption 2, Horizon Zero Dawn ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild oyunlarını aldğımız listede aralarından en çok ilgi çekenlerden birisi ise The Legend of Zelda: Breath of the Wild oyunu bu oyun eskide oynanan çok eski pksel piksel bir oyundu ama avrupa ve amerikada (türkiyeede çok bilinmez) aşırı oynanmış ve aşıkları olan bir oyundur.

Destiny 2

destiny-2

Ghost Recon Wildlands

ghost-recon-wildlands

Red Dead Redemption 2

red-dead-redemption-2

Horizon Zero Dawn

horizon-zero-dawn

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

zelda

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir