Kapat

*

Sosyal Medya 178 views 0

ABD’li Ünlü Aktör Facebook Canlı Yayınında İntihar Etti!

ABD’li aktör,dansçı aynı zamanda da modellik yapan Joy Bowdy, Facebook’un canlı yayın özelliğini kullandığı sırada intihar etti. 33 yaşında olan aktör Joy Bowdy ‘i canlı yayın sırasında intihar etti. Yapılan ihbarlar üzerine Joy ‘un evine giden polis ekipleri sanatçının cansız bedeniyle karşılaştılar.

İntihar videosunu silen Facebook ise son zamanlarda yaşanan intihar olayları ile ilgili bir açıklama yaptı. Yapılan açıklama da Facebook yetkilileri; “İnsanları Facebook’ta güvende tutmak konusunda sorumluluklarımızı kabul ediyoruz ve sıkıntıda olan insanlara yardım etmek için dünya çapında birçok organizasyonla çalışıyoruz. ” şeklinde açıklama yaptı. İntihara canlı şahit olan bir kişi ise, “Sesi, acısı, göz yaşları, söylediği her şey… Tetiği çektiği anda çıkan ses beni yerle bir etti. O sesi hiçbir zaman unutmayacağım.” şeklinde yaptığı açıklama ile olayın nasıl korku verici olduğunu açıkladı.

 

Peki Neden Joy Bowdy İntihar Etti?

The Island, Big Brother gibi reality show’larda yer alan Jay Bowdy’nin geçtiğimiz hafta cinsel saldırı suçlamasıyla gözaltına alındığını, 100 bin dolar kefalet karşılığında da serbest kaldığını belirtildi.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir