Kapat

*

APK indir 92 views 0

Adguard APK İndir (Android)

Merhaba arkadaşlar bugün yine harika bir android uygulaması olan Adguard ile size APK dosyasını paylaşacağız. Adguard APK butonuna basarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. Bu harika Android uygulaması Adguard uygulamasını indirdikten sonra lütfen teşekkür yorumu bırakmayı ve konuyu beğenmeyi unutmayınız. TeknoCops olarak sizlere APK indir kategorisi üzerinden her zaman güncel apk dosyalarını ve son sürüm apk dosyalarını paylaşmaya çalışıyoruz. Adguard uygulamasını da her zaman ki gibi son sürüm ve güncel şekilde sizlerle buluşturuyoruz. APK dosyası ve Adguard hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz. Alt paragrafta uygulama resimlerini de sizlerle screenshot alarak paylaştık. Böylece uygulamayı indirmeden de uygulama içini görebilirsiniz.

Adguard Android Uygulaması

Adguard Android uygulaması APK indir kategorisinde paylaştığımız tüm uygulamalar gibi Türkiye üzerinde popülerleşmeye başlamış bir Android uygulamasıdır. Aşağıda Uygulama Künyesi kısmında görebileceğiniz gibi Android uygulaması 100.000 – 500.000 indirmeye sahiptir. Adguard APK dosyasını indirme işlemini yaptıktan sonra standart bir APK kurulumu ile telefonunuza kurabilirsiniz. Kurma işlemi öncesinde APK dosyasını indiremediyseniz >>  APK NASIL İNDİRİLİR?  linkine tıklayarak APK dosyalarını TeknoCops da nasıl indirdiğinizi öğreten bir resimli APK indirme klavuzumuz var. Adguard indir işlemini yaptıktan sonra teşekkür yorumunu unutmayın..

Uygulama Künyesi

Android Uygulama Adı: Adguard Content Blocker

Yayınlayan Firma: Adguard

APK versiyonu: Cihaza göre değişir

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2016

Ne Kadar İndirildi? : 100.000 – 500.000

Gerekli Android versiyonu:   Cihaza göre değişir

Adguard indir

Adguard APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir