Kapat

*

APK indir 115 views 0

All-Star GO APK – Android Klasik Uygulaması

Merhaba arkadaşlar bugün yine harika bir android uygulaması olan All-Star GO ile size APK dosyasını paylaşacağız. All-Star GO APK butonuna basarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. Bu harika Android uygulaması All-Star GO uygulamasını indirdikten sonra lütfen teşekkür yorumu bırakmayı ve konuyu beğenmeyi unutmayınız. TeknoCops olarak sizlere APK indir kategorisi üzerinden her zaman güncel apk dosyalarını ve son sürüm apk dosyalarını paylaşmaya çalışıyoruz. All-Star GO uygulamasını da her zaman ki gibi son sürüm ve güncel şekilde sizlerle buluşturuyoruz. APK dosyası ve All-Star GO hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz. Alt paragrafta uygulama resimlerini de sizlerle screenshot alarak paylaştık. Böylece uygulamayı indirmeden de uygulama içini görebilirsiniz.

All-Star GO Hakkında Bilgiler

All-Star GO APK dosyasının boyutu sadece 1001 MB olup sizin için hızlı indirme sitelerine yüklenmiştir. Android uygulamasına ait kurulum dosyası olan APK dosyasını indirmekle ilgili bir sorun yaşıyorsanız lütfen bunu bize yorumlarda bildirmeden önce APK NASIL İNDİRİLİR? linkine tıklayarak bu başlıkta sunucularımızdan nasıl APK dosyası indireceğinizi görebilirsiniz. APK dosyası ve All-Star GO uygulamasının kurulumu esnasında çıkan soru ve sorunları lütfen bize yorum kısmından gönderiniz..

Uygulama Künyesi

Android Uygulama Adı: All-Star GO

Yayınlayan Firma: MechanistGames

APK versiyonu: 1.3.4

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2016

Ne Kadar İndirildi? : 10.000 – 50.000

Gerekli Android versiyonu:   4.0 ve üzeri

All-Star GO indir

All-Star GO APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir