Kapat

*

Oyun Haberleri 348 views 1

Amazing Taxi Sim 1976 Ücretsiz Promosyon Kodu Çekilişi

Amazing Taxi Sim 1976 Android oyunun ücretsiz promosyon kodu çekilişine hoşgeldiniz. StrongUnion Games ve TeknoCops ortak projesi ile ÜCRETSİZ şekilde Amazing Taxi Sim 1976 oyununu indirmenizi sağlayacak tam 50 ADET ücretsiz promosyon kodunu bu sayfadan ve YouTube kanalımızdan yapacağımız çekiliş ile sizlere dağıtacağız! Amazing Taxi Sim 1976 oyunun çekilişi için tabiki bazı şartlarımız olacak çekilişe katılma şartları aşağıda listelenmiş ve ZORUNLU’dur! Kontrolü yapılacak ve eksik olduğunda promosyon kodu yedek kazanana verilecektir.

Amazing Taxi Sim 1976 Çekiliş Şartları

  1. Linki verilen TeknoCops YouTube hesabını takip etmek! (Şanslı kazananlar! TeknoCops Youtube hesabından açıklanacak.)
  2. Promosyon Kodu ALABİLMEK İÇİN BU SAYFAYA MAİL ADRESİNİZ ile yorum yapınız. Çekilişe katılamk için Yorum kısmına sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir.
  3. Promosyon Kodu yorum yapılan mail adresine gönderilecektir!
  4. Google Play Linki verilen Amazing Taxi Sim 1976 Google Play sayfasına 5 YILDIZ ve YORUM yazmanız StrongUnion Games ve TeknoCops ortak projesi ile yapılacak çekilişlere katılabilmenizi ve StrongUnion Games firmasına bu imkanı verdiği için teşekkür etme fırsatı tanıyacaktır.
  5. KATILIM YARIN (23.09.2019) SAAT 22:00 Da BİTECEK SONUÇLAR SAAT 23:00 DA AÇIKLANACAKTIR!

Amazing Taxi Sim 1976 Çekilişi Nasıl Yapılacak?

Amazing Taxi Sim 1976 çekilişinde ücretsiz olarak 50 promosyon kodu dağıtacağız. Bu 50 promosyon kodunu bu sayfaya mail adresi ile yorum yapanların katılacağı bir çekilişi düzenleyerek sonuçlarıda YouTube hesabımız üzerinden açıklayarak yapacağız. Çekiliş konusunda sorularınızı yine yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Çekiliş çekişile katılmak için şartları sağlayan kişiler listelenip Sıralanıp sıralanıp  WMaraci.Com  ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR! Sonuçlar Önce Youtube hesabından daha sonra bu sayfadan açıklanacaktır.

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Amazing Taxi Sim 1976 Ücretsiz Promosyon Kodu Çekilişi” üzerine 1 yorum

  1. muzaffer dedi ki:

    Iyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir