Kapat

*

APK indir 74 views 0

Arkadaşım: Simülatörü APK – Android Simülasyon Uygulaması

Arkadaşım: Simülatörü APK dosyasını aşağıdan sadece indir butonuna basarak hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Arkadaşım: Simülatörü Android markette de bulunan bir Simülasyon uygulamasıdır. Arkadaşım: Simülatörü uygulamasını hemen son sürüm ve güncel şekilde APK  kurulum dosyasını indirerek harika bir Android uygulamasına erişmiş olacaksınız. TeknoCops olarak sadece Arkadaşım: Simülatörü değil daha bir çok android uygulamasını direk olarak APK indir kategorisinde paylaşıyoruz. Siz değerli kullanıcılarımız için sürekli mevcut son sürüm APK dosyasını yüklemeye gayret gösteriyoruz. Sizden tek beklentimiz bize yorum bırakmanız ve bir teşekkür etmeniz.

Arkadaşım: Simülatörü Android Uygulaması

Arkadaşım: Simülatörü Android uygulaması APK indir kategorisinde paylaştığımız tüm uygulamalar gibi Türkiye üzerinde popülerleşmeye başlamış bir Android uygulamasıdır. Aşağıda Uygulama Künyesi kısmında görebileceğiniz gibi Android uygulaması 50.000 – 100.000 indirmeye sahiptir. Arkadaşım: Simülatörü APK dosyasını indirme işlemini yaptıktan sonra standart bir APK kurulumu ile telefonunuza kurabilirsiniz. Kurma işlemi öncesinde APK dosyasını indiremediyseniz >>  APK NASIL İNDİRİLİR?  linkine tıklayarak APK dosyalarını TeknoCops da nasıl indirdiğinizi öğreten bir resimli APK indirme klavuzumuz var. Arkadaşım: Simülatörü indir işlemini yaptıktan sonra teşekkür yorumunu unutmayın..

Arkadaşım: Simülatörü Android Künyesi

Uygulaması Adı: Arkadaşım: Simülatörü

Yayımcı Firması: Crafting And Building Games For Girls Adventure

APK Sürümü: 1.1

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2016

Kaç Kişi Tarafından İndirildi? : 50.000 – 100.000

Gerekli Android Sürümü:   4.1 ve üzeri

 

Arkadaşım: Simülatörü indir

Arkadaşım: Simülatörü APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir