Kapat

*

Sinemalar 193 views 0

Assassin’s Creed Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Oyuncular tarafından her serisi beğenilen Assasin’s Creed oyunu beyaz perdeye aktarılıyor.

Assassin’s Creed Filminin yayınlanacağı tarih, filmden gelen ilk fragmanla birlikte netleşti.Assassin’s Creed filmi 21 Aralık tarihinde sinema salonlarında gösterime girecek.Ubisoft yapımı olan oyundaki tüm karakterlerin filmde yer alması bekleniyor.

Michael Fassbender ve Marion Cotillard‘ın başrollerini paylaştığı filmin senaryosuyla ilgili bilgiye sahip değiliz.Ancak yayınlanan ilk fragmanıda göz önünde bulunduracak olursak,eski çağlarda suikastler gerçekleştiren Enzo isimli karakterin tıpkı oyundaki gibi beyaz perdeye aktarıldığı açık bir şekilde görülmekte.

Bol bol aksiyon izleyeceğimiz Assassin’s Creed filmi, Fragman videosunda yer alan bilgiye göre film 21 Aralık tarihinde vizyona girecek.Oyunseverlerin büyük merakla filmi beklemesinin nedenlerinden biri de,Michael Fassbender‘in Enzo karakterini başarılı bir şekilde oynayabileceğini düşünmeleri.

Oyunseverler kadar Ubisoft‘ta da filme büyük önem vermekte.Zira filmle çakışmaması için 2016 yılında yeni bir oyun yayınlamayı düşünmüyorlar.

Büyük yankı yapacağını düşündüğümüz Assassin’s Creed filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirisiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir