Battlefield 1 Beta süreci bugün öğleden önce başladı ve Battlefield 1 Insiderlara Beta kodları yollandı. TeknoCops’da Battlefield 1 için Beta kodunu aldı ve Battlefield 1 Beta içerisinden sizlere videolu ve yazılı olarak elimizden geldiğince aktarımda bulunacağız. Aşşağıdaki mail ile birlikte beta kodumuzda yaklaşık 8 saat kadar önce elimize ulaştı ve oyunun indirme işlemini tamamladık artık beta sürümünden videolar ve yazılarımız ile sizinle beraber olacağız.

Beta Sürümü Videoları İçin Youtube Kanalımızhttps://www.youtube.com/channel/UC2jdtaOmMj-nsooGoaa26wA

Battlefield 1 Beta Hakkında Tüm Haberler için: Battlefield 1 Beta Haberleri

Battlefield 1 beta

 

Battefield 1 Beta kodumuzu aldıktan sonra hemen Origin hesabımıza girerek aktifleştirdi. Daha sonra İndirme işlemini başlattın ve Battlefield 1 indir işlemini tamamladık..

Battlefield 1 origin

Battlefield 1 Beta Bilgileri

Battlefield 1 beta sürümünde sadece Fetih ve Akın modları bulunmakta. Ayrıca oyun haritası olarak Orta Doğu cephesinde bulunan bir harita olan Sina Çölü haritası kullanılıyor. Ayrıca Toplamda 15. seviyeye kadar ulaşır ve 4 gün boyunca oynarsanız Battlefield 1 çıktığında Beta Tester künyesi kazanıyorsunuz.

Battlefield 1 Ne Zaman Çıkacak? – Battlefield 1 orjinal çıkış tarihi 21 Ekim 2016. Şuan Open beta sürümü ile beta kodu olanlar oynayabiliyor.

Battlefield 1 Konusu ne? – 1. Dünya Savaşını konu almakta olan oyunun beta sürümünde ortadoğu cephesinden sina çölünde geçiyor.

Battlefield 1 Open Beta Sürümünün Boyutu nedir. – 7.10GB boyutunda ve çıkış tarihinden sonra tam sürüme yükseltme ile en az 4 katı kadar daha indirme yapacağını düşünüyoruz.

BATTLEFIELD 1 BETA ICERISINDEN MERAK ETTİKLERİNİZİ SORUN VE İLK İNCELEME VİDEOSUNDA YER VERELİM YORUM BIRAKMANIZ YETERLİ

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Battlefield 1 Beta Başladı, Beta Testerız” üzerine 2 yorum

 1. berkay dedi ki:

  aga oyun cıkınca ve bizdede beta varsa oyun cıktıktan sonra oyuna paramı vercez yoksa beta yükselim battlefield 1 mi olcak anlamadım cevaplarsan sevirim suanda oynayanların %75 i bunu merak ediyor.

  1. Mahir Özdin dedi ki:

   Dostum beta bittikten sonra sadece beta sürümüne erişimi olanlar oyunu satın almak zorundalar satın aldıkları takdirde oyunda yaptığınız ilerlemeler yani seviye vesaire gibi origine kayıtlı olduğu için aynı kalacak ama oyunu beta süreci bittikten sonra satın almazsanız 21 ekimde oyun çıkınca oyuna erişiminizi kaybedenceksiniz. Belki Origin Access ile 1 2 ay daha oynanabilir.
   sanırım bu yorum ile tüm battlefield 1 beta bitince ne olacak sorularına yanıt vermişimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir