Kapat

*

Rehberler 1.520 views 0

Battlefield 1 Beta İndir – Origin Rehberi

Battlefield 1 Beta indir işleminizi yapabilmeniz için bu rehberi sizlere hazırladık. Battlefield 1 Beta sürümünün Açık betaya açılmasından sonra Origin tarafından tüm kullanıcıların indirebilmesi için Origin hesabınızdan kütüphanenize 21 Ekim’e kadar oynamak üzere ekleyebilir ve oynayabilirsiniz. Battlefield 1 Beta için bu indir işlemini yapabilmeniz için size bir rehber hazırladık aşşağıdaki listenin tamamını eksiksiz ve adım adım ilerlerseniz Battlefield 1 Beta‘yı hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

  1. Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri makalemizi kontrol ederek sistem gereksinimlerini sağlayıp sağlamadığını kontrol edin.
  2. Sistem gereksimlerini karşılıyor ise bilgisayarınız içi Origin Uygulamasını İndirin. Tıklayarak indirebilirsiniz. ,
  3. Eveet Origin uygulamamız ine dursun bizde Hemen Bir Origin Hesabı Açalı linke tıklarak bu arada.
  4. Origin uygulamamızı indirip kurduk ve giriş yaptık hesabımıza…
  5. Store penceresine sekmesine gelince Battlefield 1 Beta için hemen katılın butonunu göreceksiiz basıp kütüphanemize ekleyelim
  6. Oyunlarım sekmesinden tıklayıp indirme işlemini başlatalım
  7. İndirme işlemi bitince üzerine Origin den tıklayıp Play butonuna basalım
  8. Oyuna girince sözleşmeyide kabul edersek geriye bişey kalmıyor gerisi sihirli parmaklarınıza kalmış

Evet arkadaşlar yukardakileri adım adım adım yaparak Battlefield 1 Beta indir ve kur işlemlerini tamamlamış bulunmaktayız bunun ardından Aşşağıdan bepen butonuna basabilirsiniz ve adımlar esnasında çıkabilecek tüm sorunlarınız ve sorularınızda bizden yorum kısmı aracılığı ile destek alabilirsiniz. Kolay gelsin ve Battlefield 1 İnceleme konumuzuda okuyup videomuzu incelemeden de çıkmayın derim sahalara..

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir