Kapat

*

Oyun Haberleri 392 views 0

Battlefield 1 İnceleme – Beta #1

76.2% Ortalama Puan

Battlefield 1 İncelemesi

Battlefield 1 inceleme yapmamızın ardından aşşağıdaki kriterlerde inceleme puanlarımızı verdik ayrıca incelemeli videomuzu çektik ve aşşağıdan izleyebilirsiniz. Battlefield 1 İnceleme konusunda Türkiyede #1 numarayız.

Oynayış
%89
Performans
%96
Tanklar
%25
Silahlar
%84
Uçaklar
%87

Battlefield 1 inceleme konumuza hoşgediniz. Bu konu gittiği yere kadar sürecek Battlefield 1 incelemelerimizin ilk bölümü ve ilk bakış videosunu içermekte ayrıca oyunla ilgili fikirlerimizi Battlefield 1 Arayüzü – Battlefield 1 Oyun modları gibi konuları incelediğimiz ilk video. Battlefield 1 incelemesi konusunda verdiğimiz notları ve değerlendirme kriterlerimizi yukarda görebilirsiniz. Battlefield 1 inceleme konumuzda eksik kaldığımızı ve videoda paylaşmayı unuttuğumuzu düşündüğünüz yerleri yorum olarak gerek Youtube kanalımızdan gerekse burdan yorum aracılığı ile bildirerek görüşlerinizi iletebilirsiniz ve yeni videoya eklemeler yapmamız konusunda faydalı olabiliriniz.

Battlefield 1 Beta incelemesi demek daha doğru olacaktır aslında Battlefield 1 Beta sadece 7.10 gb lık büyük bir buz dağının ufak bir kısmı diyebiliriz. Sadece 2 oyun modu ve tek haritadan oluşan açık beta sürümünde sizin için Rush yani akın moduna girdik ve oyunu test ettik. Videomuzu aşşağıdan izlereyek yaptımz inceleme konusundaki fikirlerinizi yorum olarak yollayabilirsiniz.  Gameplay ve Arayüz tanıtım videomuzu aşşağıdan izleyiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir