Kapat

*

Sosyal Medya 323 views 0

Beklenen WhatsApp Video Arama Desteği Geldi

Beklenen WhatsApp video arama desteği geldi. Uzu süredir kullanıcılar tarafından beklenen WhatsApp da görüntülü konuşma özelliği Android platformda beta sürümü ile geldi.Beta sürümünü indirmek isteyenler haberinden sonundaki linkten indirebilirler.

WhatsApp üzerinden Skype, Facebook Messenger veya Facetime’da olduğu gibi video konferans yapamıyor olmamız, en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasında neden bu uygulama yok gibi soruları beraberinde getiriyordu. Bir çok kullanıcı her güncelleme de bu özelliği arıyordu.Beklenen özellik sonunda beta sürüm ile geldi. Dahası da var eğer karşı taraf video görüşmesi için gerekli son güncellemeye sahip değilse, kişiye güncelleme gerektiği ile ilgili bildirim gidiyor. Peki bahsettiğimiz bu sürümü herkes kullanabilir mi ? Hangi sürümde ?

WhatsApp Video arama desteği hangi sürümde ?

Uygulamanın 2.16.318 sürümüyle beraber kullanıma geçen video arama özelliği, şu ana kadar kullanan kullanıcılar tarafından beğenilmiş gibi duruyor. Skype veya Facetime gibi uygulamaların önüne geçebilecek mi sorusunun cevabı ise bilinmiyor. WhatsApp bu yeni hamlesi ile Google’ın Duo uygulaması başta olmak üzere birçok uygulamaya rakip olacak.

WhatsApp video aramasını hemen denemek için bahsedilen sürümü aşağıdan indirebilirsiniz.

WhatsApp 2.16.318 Sürümü indir

WhatsApp 2.16.318 Sürümü indir

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir