Kapat

*

Oyun Haberleri 345 views 0

Beşiktaş’tan Sonra Fenerbahçe’de e-Spor’da!

Bilindiği gibi Beşiktaş‘ın League of Legends oyunu üzerinden eSpor takımı bulunmakta.League of Legends oyunu üzerinden eSpor takımı bulunan Beşiktaş‘tan sonra Fenerbahçe de eSpor takımı kuruyor.

League of Legends takımlarından olan Aces High, Beşiktaş bünyesine girerek Beşiktaş E-Spor Kulübü adını almış, OyunHizmetleri.com sponsorluğuyla birlikte Beşiktaş Oyun Hizmetleri adını alan ekipte şu anda Immortoru, Rawbin IV, Ruvelius, Xyraz ve Hibiki bulunuyor.

Fenerbahçe’de e-Spor’a Griyor!

Beşiktaş‘dan sonra Fenerbahçe‘de e-Spor’a girme kararı aldı.Geçen sene League of Legends’in Türkiye ayağına dahil olan Team Aurora takımını alarak Fenerbahçe eSpor Kulübü olarak karşımıza çıkabileceği konuşuluyor.

Beşiktaş'tan Sonra Fenerbahçe'de e-Spor'da!

Geçen yıl Yükselme Ligi’ne kötü başlayan Team Aurora takımı son haftada finallere kalmayı başarmıştı.YL Finali‘nde Ç;İLEKLER’e yenilse de Şampiyonluk Ligi Play-Off’unda Atlas’ı yenerek k devler arenasının yolunu tutmuştu.Avenuee, Kanani, DarkSide, Hioss ve Zergsting’i ekibinde barındıran Team Aurora, kısa bir süre sonra Fenerbahçe eSpor Kulübü olarak anılmaya başlayabilir.

Bu gelişmeden sonra özelllikle Galatasaray ve diğer takımlarımızdan bir atak gelir mi bilinmez ama yarışa büyük kulüplerinde dahil olması LoL oyunundaki heyecanı arttıracaktır.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir