Kapat

*

Oyun Haberleri 772 views 0

Beyond: Two Souls 2 Çıkacak mı?

Beyond: Two Souls 2 oyuncularının en merak ettiği soru Beyond: Two Souls 2 çıkacak mı sorusunun cevabı gerçekten birçok oyuncuyu üzecek ama bunun yanında mutlu edebilecek de bir haberimiz var aslında. Dram ve macera alanında Playstation oyuncularının ilgisini gerçek anlamda çekmeyi başarmış olan Beyond: Two Souls birçok oyuncu tarafından kendisi ile özdeşleştirip gerçekten tutkulu fanlar olacak seviyede takip edilmekte.

Beyond: Two Souls 2 çıkmyacak ne yazıkki Quantic Dream isimli firmanın daha önce çıkardığı oyunlarda incelenecek olduğunda hiçbir oyunun ikincisini yapmamakta ama firmanın Beyond: Two Souls ‘â gerçekten çok benzeyen yeni bir oyunu var ve bu oyunun adı Detroit: Become Human bu oyunla ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz ve görsel ise tam bu linkin altında. Oyun gerçekten Beyond: Two Souls ‘a benzemekte hatta karakter imajları bile öyle. En azından oynayış videolarını izleyerek alınıp alınamayacak bir oyun olduğuna karar verebilirsiniz.

Detroit: Become Human Resmi Sitesi : http://www.quanticdream.com/en/#!/en/category/detroit

detroit become human

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir