Kapat

*

Mobil 367 views 0

Bim 18 Kasım Cuma iPhone 7 Satacak!

Bim 18 Kasım cuma iPhone 7 satacak . Yanlış duymadınız gelecek hafta Bim’den indirimli  iPhone 7 alabileceksiniz. Ara sıra teknoloji alanında ilginç ürünler satan Bim bu seferde 32 GM iPhone 7 satacak. Daha öncede bilindiği kadarıyla Bim, Star Wars, PlayStation 4 ve Xbox 360 gibi ürünleri satarak bizi şaşırtmayı başarmıştı. Bim belki de en büyük şoku bu hafta yaşatacak. Kampanyalı ürünlerini Cuma günü satışa sunun Bim bu gelenekten vazgeçmeyip, 18 Kasım Cuma iPhone 7’yi satışa çıkaracak.

Bim iPhone 7 Fiyatı

18 Kasım cuma günü Bim iPhone 7’yi satışa sunacak. Konu Bim olunca insan ister istemez bir indirim bekliyor. Bim iPhone 7 fiyatı ne olacak ? Bim 32 GB iPhone 7 ‘yi 2,999 TL fiyata satışa sunacak. Apple’dan bile uygun (250 TL uygun) fiyata satışa çıkacak olan telefonun her Bim mağazasında olup olmayacağını henüz bilmiyoruz.

Sınırlı sayıda stoklarla gelecek olan iPhone 7 yi Bim de görecek olmak keyifli olacak. Stok sayısı, hangi mağaza da satışın olacağı gibi haberleri öğrendikçe size bilgi vermeye çalışacağız. Takipte kalınız.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir