Kapat

*

Mobil 183 views 0

BlackBerry Mercury Özellikleri Belli Oldu!

BlackBerry Mercury özellikleri belli oldu. BlackBerry fiziksel QWERTY klavyeye sahip yeni akıllı telefonu olan BlackBerry Mercury modelini tanıtmaya hazırlanıyor. BlackBerry Mercury ile ilgili ilk sızıntılar da gelmeye başladı. BlackBerry Mercury  modeline ait görseller ortaya çıktı. BlackBerry ve TCL, Ocak ayında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek olan Consumer Electronics Show (CES)’da tanıtmaya hazırlandıkları BlackBerry Mercury modeline ait olan resimler sızmaya başladı. Ayrıca BlackBerry Mercury özellikleri de belli olmaya başladı.

BlackBerry Mercury Özellikleri

BlackBerry Mercury fiziksel QWERTY tuşları ile gelecek. 4.5 inç çift kavisli ekranla gelecek olan model BlackBerry Passport’a benzetiliyor. Gücünü dört çekirdekli işlemci ve Adreno 530 GPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon 821 çipsetinden alacak. Batarya süresi konusunda iddialı olması beklenen modelin tek sarjla en az iki gün gideceği söyleniyor.

Cihazda boşluk tuşunda bütünleşik durumdaki bir parmak izi okuyucu yer alacak. Apple , Samsung ve diğer rakiplerinin karşısında tutunamayan BlackBerry bu model ile neler yapabilecek bekleyip göreceğiz. BlackBerry Mercury çıkış tarihi henüz belli değil. Ek olarak BlackBerry Mercury Fiyatı da belli değil.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir