Kapat

*

Editörün Seçtikleri 246 views 0

Çalan Şarkı’nın Adını Anında Bulun! Unutmaya Arayışa Son!

Çalan şarkıların adını öğrenmek için çabalıyoruz çoğu zaman fakat ya ararken şarkı bitiyor yada anlamsız TRAP-Disco müziklerin sözü bile olmadığı için bulamıyoruz işte tam bunlar için geliştirilmiş bir Çalan Şarkıyı Bulma Programı var. İşte bu harika icadın adı Shazam ve aşağıda Android cihazınız için indirme linkini sizlerle paylaştık.. Shazam ile çalan şarkının adını bulabilirsiniz. Hatta bir saniyeliğine dinlettikten sonra hemen sizin için şarkıyı bulan program üstüme bu şarkının adını kütüphaneye kayderek dilediğiniz zaman şarkının adını geri bulabilmenize de imkan sağlamakta.

shazam

Yukarda gördüğünüz gibi şarkı sözlerini şarkıları ve şarkılarla ilgili diğer bilgileri kolayca Shazam ile bulabilirsiniz. Shazam AppStore ve Google Play üzerinde mevcut ve ücretsiz bir program aşağıdan linke tıklayarak bu programı indirmeye hemen başlayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu yazıyı bependiyseniz çalan şarkıyı bulma programı nı indirdikten sonra bize ufak bir teşekkür yazısı bırakırsanız bizde çok mutlu olacağız.

Müzik Ruhun Ta Kendisidir. Müzik Gibi Bir Hayat Dilerim.

Shazam Android İçin İndir

Shazam iOS İçin İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir