Kapat

*

Bilgisayar - Tablet 202 views 0

Casper Excalibur E800 Özellikleri

Casper Excalibur E800 özellikleri ve fiyatı ile dikkatleri üzerine çekti. Son günlerde oyuncu ekipmanlarına değer veren Casper canavar denilebilecek bir masaüstü bilgisayar ile karşımıza çıktı. Şeffaf kasasıyla birlikte tasarımada önem verdiğini gösteren Casper farklı opsiyonlarla karşımıza çıkıyor.

Hem teknik açıdan hemde tasarımsal olarak beğenilen Excalibur E800 i kullanıcıların beğenisine sundu. Bilgisayarın en üst modelinde ise  6. nesil Intel Core i7 işlemci ve Nvidia’nın en güçlü ekran kartlarından biri olan GeForce GTX 1080’e yer veriliyor. Aynı zamanda sıvı soğutma sistemi ve SSD bellek de özellikler arasında.  Özel olarak tasarlanmış klavye ve fareyi de unutmamak lazım. Ayrıca kullanıcılar cihazı opsiyonel olarak ekran kartı ve diğer bileşenler konusunda tercih yapabilecek.

Casper Excalibur E800 Fiyatı

Özellikleri kadar Bilgisayarın fiyatı da oldukça konuşulacak cinsten. En donanımlı versiyonu tam 10.000 TL. Fiyat oldukça yüksek bulunsa da donanımsal özellikleri ile bilgisayar oldukça başarılı. Lakin bu fiyata araba mı alırsınız yoksa bir Casper bilgisayar mı ? Karar sizin..

 

 

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir