Kapat

*

Sinemalar 345 views 0

Cem Yılmaz Açıkladı, Yeni GORA mı Geliyor?

Cem Yılmaz tarafından fenomen resim paylaşma uygulaması olan Instagram da paylaşılan fotoğraf sinema severleri heyecanlandırdı.

G.O.R.A Türk Sineması’na uzak farklı bir tarzda olsada çok beğenilmiş ve çoğu eleştirmenden geçer not almayı başarmıştı.12 yıl gibi bir aradan sonra Cem Yılmaz tarafından paylaşılan bir fotoğraf hepimizi heyecanlandırdı.

Cem Yılmaz Açıkladı, Yeni GORA mı Geliyor?

Cem Yılmaz’ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın açıklamasına ise ”Bu yaz bu filmi yazıyorum!” yazdı.“Acaba Troll mü?” diye düşünsek bileCem Yılmaz tarafından gelen tepkilere göre yeni bir G.O.R.A filmi yapacağını düşünüyoruz.

Paylaşılan resimde “Arif ve 216” yazısının bulunmasınıda göz önünde bulundurursak Ozan Güven’in kadroda kesin olduğunu söyleyebiliriz.Çalıştığı kişilerle çalışmayı seven Cem Yılmaz tarafından, G.O.R.A daki kadronun korunacağını düşünüyoruz.

Cem Yılmaz Açıkladı, Yeni GORA mı Geliyor?

Seyirciler tarafından ilgi ile karşılanan bu efsane filmi özlediğimizi söyleyebiliriz.G.O.R.A kadar iyi olur mu bilinmez ama kötü de olmayacağı kesin.

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir