Kapat

*

Sinemalar 136 views 0

Cem Yılmaz, Arif İle 216 Filminin İlk Görsel Paylaşımını Yaptı!

Cem Yılmaz’ın en sevilen filmleri arasında yer alan G.O.R.A’nın devamı niteliğinde olan  bir filmin geleceğinin haber Cem Yılmaz tarafından belirtilmişti. Gelen filmin adının ne olacağı henüz belli değilken G.O.R.A 2 olması beklenmekteydi. Gelecek yeni filmin ismi ise  Arif ile 216 olacak. Ünlü komedyen filmin isminin Arif ile 216 olacağını söylemesede yazdığı açıklamadan filmin adının Arif ile 216 olacağını anlamak çok da zor değil. Cem Yılmaz’ın “Arif ile 216 beni heyecandırıyor” açıklamasından sonra filmi sinemaseverler merakla beklemeye başladı.

Cem Yılmaz tarafından paylaşılan resmi inceleyecek olursak filmde tarihi bir alan eski bir araba yer almakta. Yani Arif ile 216 filmi geleceği değil geçmişe yolculuğu baz alacak.

Filmin vizyona gireceği  tarih ise şimdilik belli değil. Çalışmaları göz önüne alacak olursak filmin önümüzdeki yaz aylarında vizyonda olması bekleniyor. Arif ile 216 filmi nin oyuncu kadrosu açıklanmamış olsa da Cem Yılmaz’ın AROG ve GORA’da yer alan ekiple devam edebileceği konuşuluyor.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir