Kapat

*

Mobil 130 views 0

Chrome Android Sürümü İnternet Olmadan Kullanılabilecek!

Chrome’un Android sürümüne gelen yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar, web sayfalarını indirip interneti olmadıkları zamanlarda da görüntüleyebilecekler. Çevrimdışı mobil deneyiminin gitgide artması sonucunda birçok uygualama okumak istediğiniz birçok makaleyi sonradan internet olmadan okuyabilme özelliğini getirmeye başladı. Chrome da bu kapsamda Android versiyonunda benzer bir yenilik getirdi. Gelen yenilik ile birlikte kullanıcılar web sayfalarını indirdikten sonra internetin olmadığı zamanda dahi görüntüleyebilecekler.

Chrome Android Sürümü İnternet Olmadan Kullanılabilecek!

Chrome için en fazla talep edilen bu özelliği Google, birkaç gün içerisinde dağıtmaya başlayacağını açıkladı. Bu yeni gelen özellik sadece makale okumak için geçerli değil. Makale okumanın yanına video izlemek müzik dinlemek de gelen güncelleme de mevcut.

Bunlara ek olarak yeni gelecek olan güncelleme ile Chrome,  metin alanlarındaki yanlış yazılmış kelimelerin görülmesini de sağlayacak.  Ayrıca ctrl + f tuş kombinasyonuda masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi mobil sürümde de geçerli olacak.

Android cihazınızdan Play Store girip güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir