Kapat

*

APK indir 287 views 0

Chrome Canary Nedir – Chrome Canary Android Apk İndir

Google tarafından uzun zamandır çalışmaları yürütülen yeni uygulama Chrome Canary Nedir? Chrome Canary Android İndir, Chrome Canary Windows İndir, Chrome Canary Mac İndir gibi sorunlara çözüm bulacağımız TeknoCops rehberimizin yeni konusuyla beraberiz.

Birçok kurum tarafından yapılan istatistiki verilere göre %50’lik kullanım oranına ulaşan Google Chrome, sektörde tek olma yolundan ilerliyor. 8 yıldır hizmet veren tarayıcı kısa süre sonra yerini Chrome Canary ‘e bırakacak.

Chrome Canary Nedir?

Google Canary Google tarafından geliştirilen web tarayıcısıdır. Chrome Canary şu anda Windows ve Mac cihazlarda beta sürümü ile hizmet veriyor.

Chrome Canary Android Versiyonu Çıktı

Google Chrome geliştirdiği tarayıcıyı yine beta sürümüyle Google Play Store ‘de yayınladı. Şu anda masaüstü versiyonundan pek farkı olmasa da tahmin ediyoruz ki önümüzdeki günlerde gelecek yeni özelliklere bizleri hazırlayacak.

Daha çok yeni ve beta aşamasında bir uygulama olduğu için sürekli gelen güncellemelerle geliştirilme aşamasındadır. Bu sebepledir ki biz kullanıcıların birçok hata ile karşılaşması normal. Ama biz yine de sizler için uygulamanın PC ve Android versiyonunun linklerini aşağıda verdik. Chrome Canary Nedir isimli yazımız ve uygulama ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Google Chrome Canary PC Versiyonu İndir Chrome Canary Android Apk İndir

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir