Kapat

*

APK indir 175 views 0

Clash Royale APK – Android Strateji Oyunları Uygulaması

Clash Royale APK dosyasını aşağıdan sadece indir butonuna basarak hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Clash Royale Android markette de bulunan bir Strateji Oyunları uygulamasıdır. Clash Royale uygulamasını hemen son sürüm ve güncel şekilde APK  kurulum dosyasını indirerek harika bir Android uygulamasına erişmiş olacaksınız. TeknoCops olarak sadece Clash Royale değil daha bir çok android uygulamasını direk olarak APK indir kategorisinde paylaşıyoruz. Siz değerli kullanıcılarımız için sürekli mevcut son sürüm APK dosyasını yüklemeye gayret gösteriyoruz. Sizden tek beklentimiz bize yorum bırakmanız ve bir teşekkür etmeniz.

Clash Royale – Strateji Oyunları

Clash Royale Android cihazlarınız için harika bir Strateji Oyunları uygulamasıdır. İndirme işlemine başlamanız için aşağıdan indir butonunda Clash Royale APK butonuna tıklamanız yeterlidir. Clash Royale uygulamasını indirerek Türkiye için popüler bir android uygulamasını indirmiş oluyorsunuz. Daha fazla Türkiyede popülerleşen Android uygulamaları için APK indir kategorimize bakmanızı ısrarla öneririz. Clash Royale gibi daha birçok harika android Strateji Oyunları uygulamasını bu kategoride bulabilirsiniz. Hemen aşağıdan uygulama künyesinden  Clash Royale hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Clash Royale içinden görseller görebilirsiniz.

Uygulama Künyesi

Android Uygulama Adı: Clash Royale

Yayınlayan Firma: Supercell

APK versiyonu: 1.7.0

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2016

Ne Kadar İndirildi? : 100.000.000 – 500.000.000

Gerekli Android versiyonu:   4.0.3 ve üzeri

Clash Royale indir

Clash Royale APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir