Kapat

*

Sinemalar 118 views 0

Diriliş Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor ? İşte Cevabı!

Diriliş Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor soruları sorulmaya başlandı Türkiye’nin hem tarihi olarak hemde Ertuğrul karakteri ile dikkatleri üzerine çeken yerli dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman başlıyor? Bu sorunun ve Diriliş’in saat kaçta ekranlarda olacağı sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalışacağız. Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında sorularınızı burdan bize bildirebilirsiniz. Bizde sizin için araştırıp paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Diriliş Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor ?

Diriliş Ertuğrul yeni sezon başlangıç tarihi 26.10.2016 Yani önğmüzdeki çarşamba günü TRT 1 ekranalrında sizlerle olacak. Dizi yetkilileri bu hafta sadece TRT 1’de Diriliş Ertuğrul dizisinin özeti olacağını yeni sezonun 26 Ekim tarihinde bailayacağını Twitter üzerinden duyurdular. Ayrıca birçok kullanıcı Diriliş Dizisinin saat kaçta başladığını da merak etmekte.

Diriliş Ertuğrul Saat Kaçta ?

Diriliş Ertuğrul Bu yılda geçen seneki saatinde ve gününde 20:00 da özeti ile başlayacak. Diriliş Ertuğrulun saat kaçta sorularına da bu makalemiz umarızki bir cevap olur.

Diriliş 3. Sezon Fragmanı

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir