Kapat

*

APK indir 253 views 0

E-OKUL VBS APK İndir (Android)

Merhaba arkadaşlar bugün yine harika bir android uygulaması olan E-OKUL VBS ile size APK dosyasını paylaşacağız. E-OKUL VBS APK butonuna basarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. Bu harika Android uygulaması E-OKUL VBS uygulamasını indirdikten sonra lütfen teşekkür yorumu bırakmayı ve konuyu beğenmeyi unutmayınız. TeknoCops olarak sizlere APK indir kategorisi üzerinden her zaman güncel apk dosyalarını ve son sürüm apk dosyalarını paylaşmaya çalışıyoruz. E-OKUL VBS uygulamasını da her zaman ki gibi son sürüm ve güncel şekilde sizlerle buluşturuyoruz. APK dosyası ve E OKUL VBS hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz. Alt paragrafta uygulama resimlerini de sizlerle screenshot alarak paylaştık. Böylece uygulamayı indirmeden de uygulama içini görebilirsiniz.

E-OKUL VBS Hakkında Bilgiler

E-OKUL VBS APK dosyasının boyutu sadece 1001 MB olup sizin için hızlı indirme sitelerine yüklenmiştir. Android uygulamasına ait kurulum dosyası olan APK dosyasını indirmekle ilgili bir sorun yaşıyorsanız lütfen bunu bize yorumlarda bildirmeden önce APK NASIL İNDİRİLİR? linkine tıklayarak bu başlıkta sunucularımızdan nasıl APK dosyası indireceğinizi görebilirsiniz. APK dosyası ve E-OKUL VBS uygulamasının kurulumu esnasında çıkan soru ve sorunları lütfen bize yorum kısmından gönderiniz..

E-OKUL VBS Android Künyesi

Uygulaması Adı: MEB E-OKUL VBS

Yayımcı Firması: T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

APK Sürümü: 2.2

Güncelleme Tarihi: 4 Mart 2016

Kaç Kişi Tarafından İndirildi? : 5.000.000 – 10.000.000

Gerekli Android Sürümü:   4.0 ve üzeri

 

E-OKUL VBS indir

E-OKUL VBS APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir