Kapat

*

Firma Tanıtımları 46 views 0

EG Bilişim Teknolojileri Firması

İnternet, siber âlem boyutları hiç durmadan genişleyen ve dünya üzerindeki hemen her bireyin günde en azından birkaç saat geçirdiği bir evren haline geldi. Dolayısıyla özellikle ticari amaçlı kurum ya da kuruluşların bu evrende yer almaması düşünülemiyor. Düşük maliyetle yapılan reklamlar, fiziksel alt yapı yatırımları olmadan yapılan satışlar, hedef kitleye ve potansiyel müşterilere doğrudan ulaşabilme imkânı bunu zorunlu kılıyor. Tabi bu evrenin sunduğu avantajlardan en iyi şekilde yararlanmak için de profesyonellerden yardım almak gerekiyor.  EG Bilişim Teknolojileri Firması bu noktada yardım alacağınız profesyoneller topluluğu olarak gösterilebilir. EG Bilişim ile çalışmanın güzel olan yönü ise size müşteri olarak değil de çözüm ortağınızmış gibi yaklaşması.

EG Bilişim Ne Yapar?

EG Bilişim kendisini Türkiye’nin en dinamik reklam ajansı olarak da tanımlamasına rağmen verdiği hizmetlerin herhangi bir reklam ajansından çok daha fazla olduğunu belirtmek gerekiyor. 2011 senesinde kurulan EG Bilişim, arama motoru reklamcılığı ve veri analizi alanlarına odaklanan Türkiye’nin ilk Google Adwords SMB Premier Partner ajansı olarak göze çarpıyor. Dolayısıyla özellikle Google Adwords reklamları üzerine odaklanan ve içinde veri analisti, test uzmanı, raporlama uzmanı, hesap uzmanı gibi farklı uzmanlık alanlarına sahip olan kişilerin yer aldığı geniş bir kadro ile çalışıyor. Sonuçta elde edilen ve analiz edilen veriler raporlar halinde hazırlanıyor, müşterilerine en iyi çözümleri sunuyor. Dolayısıyla özellikle internet âleminde reklam, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak isteyen firmalar için çok önemli adımlar atıyor.

Arama motoru reklamcılığının yanı sıra arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarına da odaklanan EG Bilişim Teknolojileri Firması, dijital reklam ajansı olarak tanımlansa da, veri analizi ve raporlama ekipleri sayesinde normal bir reklam ajansından çok daha verimli bir şekilde çalışmayı başarıyor.

EG Bilişim Tarafından Müşterilerine Sağlanan Avantajlar

Dijital pazarlama stratejileri söz konusu olduğunda en etkili olan ve en çok tercih edilen yöntem Arama Motoru Reklamları olarak gösterilebilir. Bu yöntemin etkili olmasının nedeni ise internet kullanıcılarının aradıkları hemen her türlü ürün ya da hizmete arama motorları aracılığı ile ulaşmasından kaynaklanıyor. Arama motorlarını kullanan ve sonuçlara ulaşan kullanıcıların hemen hepsi ise sadece ilk sayfada yer alan sitelerle ilgileniyor. Ülkemizdeki her 20 kullanıcıdan 19’u ise arama motoru olarak Google’ı tercih ediyor. Dolayısıyla Google Adwords reklamları üzerine odaklanan, çalıştığı kişilere SEO desteği de sağlayan EG Bilişim, özellikle ticari amaçlarla internette yer alan firmalara çok büyük avantajlar sağlamayı ve onların sitelerini Google arama sonuçlarının ilk sayfasında tutmayı başarıyor.

EG Bilişim tarafından yapılan SEO çalışmaları web sitenizin arama motoru arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmasını sağlayacaktır. Firmanın uzmanlaştığı Google Adwords reklamları ise kampanyalarınızı daha etkin bir şekilde yönetmenizi ve verimli reklamlar, geri dönüş oranı yüksek reklamlar yapabilmenizi sağlayacaktır. EG Bilişim uzmanlarının yaptığı çalışmalar ise kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Site ve sektör analizleri yapılır. Bu analizler sitenizin bulunduğu durumu netleştirir ve uygun reklam stratejisinin belirlenmesini sağlar. Ayrıca bu verilere dayanarak sektöre özel reklam kampanyaları hazırlanabilir.
  • Sektörünüzde yapılan analizler rakiplerinizin durumunu, onlara karşı avantajlarınızı ve dezavantajlarınızı ortaya koyar. Böylece daha etkili kampanyalar hazırlanabilir.
  • Gereksiz maliyetlerden ve tıklamalardan uzak kalmanızı sağlayan, hedefe odaklanmanıza yardımcı olan reklam kampanyaları hazırlar. Bu başarılı çalışmalar sayesinde Google sıralamalarında yükselmeye, daha çok potansiyel müşteriye ulaşmaya ve satış yapmaya başlarsınız.
  • Google Adwords hesabınız en iyi şekilde yönetilir ve hazırlanan detaylı raporlar sayesinde firmanızın durumunu en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

Daha fazlası için http://www.egbilisim.com.tr/ adresini ziyaret ediniz.

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir