Kapat

*

APK indir 274 views 0

Facebook Events Apk İndir

Facebook Events nedir? Facebook Events Apk indir işlemi için yapılaması gerekenler gibi soruların cevapları yazımızda. Messenger ve Groups gibi uygulamalardan sonra yeni bağımsız uygulaması Facebook tarafından üretildi. Sosyal medya devi olan Facebook ‘un son zamanlarda bağımsız uygulama alanına ağırlık verdiği ortada. Facebook uygulamasından bağımsız olarak geliştirilen Messenger uygulaması ve Groups adlı uygulama Facebook ‘un bu alandaki çalışmalarına soyut örnek.

Facebook Events Nedir?

Facebook uygulamasını bir günde 100 milyondan fazla insan kullanıyor. Facebook ‘un belirttiğine göre uygulama sadece etkinliklere yönelik olacak. Bu sayede kullanıcılar kendi bölgelerinde neler olup bittiğini arkadaşlarından gelen etkinlik davetleriyle rahatlıkla takip edebilecek.

Facebook Events uygulaması ile etkinlik keşfetmenin yanısıra gündelik hayatı kolaylaştırma yolunda önemli olan bir takvime sahip olacağız. Biz kullanıcılar, Google Takvim ve iCloud ‘daki etkinliklerimizi Events ‘e senkronize edip cihazımızın varsayılan takvim uygulamasını Events haline getirebileceğiz.

Facebook Events Apk İndir

Facebook Events çok yakında kullanıcılar ile buluşacak. Uygulama çıktığı anda Facebook Events Apk İndir linki aktif olacaktır. Lütfen bizleri takipte kalın.

Facebook Events Apk İndir

facebook events apk indir

facebook events apk indir

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir