Kapat

*

Sosyal Medya 226 views 0

Facebook ‘tan Sanal Gerçeklik Yeniliği!

Facebook daha önceden geçiş yaptığı sanal gerçeklik teknolojisini kullanıcılarına daha aktif kullandırmaya kararlı görünüyor.

Teknolojik yenilikleri en güncel şekliyle kullanıcılara sunan Facebook, yine boş durmuyor. Endüstrisinin son zamanlardaki yükselen trendi olan sanal gerçeklik teknolojilerini ilgiyle takip eden firmalardan biri olduğunu gösteren Facebook, kullanıcılarına bu deneyimi fazlasıyla tattırmaya kararlı.

Facebook'tan Sanal Gerçeklik Yeniliği

Facebook, daha önce sanal gerçeklik özelliği çıktığından itibaren 360 derece video izleme özelliğini hemen kullanıcılarının hizmetine sunmuştu. Şimdi de 360 derece fotoğraf özelliğini de kullanıcılara sunacağı ortaya çıktı.

Facebook'tan Sanal Gerçeklik Yeniliği

Gelecek yeniliklerden bir başkası da 360 derece özelliği taşıyan videolar ve panoramik fotoğraflar Facebook Haber Akışı ‘nda tamamen görülebilecek. Ayrıca bu yenilikten Samsung Gear VR cihaz sahipleri ayrıcalıklı olarak yaralanabilecek.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir