Kapat

*

Oyun Haberleri 334 views 0

Fifa 17 ‘yi Erken İndirme İmkanı

Fifa 17 ‘yi Erken İndirme İmkanına sahip olmak istiyorsanız haberimizi iyi okuyunuz.Futbolseverlerin merakla beklediği Fifa serisinin yeni serisi olan Fifa 17 oyununun Eylül ayının sonuna doğru piyasaya çıkacağı açıklanmıştı lakin sizin daha erken sahip olabilirisiniz.Eğer Fifa 17 ‘yi Erken İndirme k istiyorsanız ve  Xbox One veya PC kullanıcısı iseniz Fifa 17 yi 7 gün önceden İndirebilirsiniz.

Fifa 17 İndir işlemini yapmak istiyorsanız yapmanız gerekenler aslında  oldukça basit.Herkesten tam 7 gün önce Fifa17 ye sahip olabilirsiniz.Fifa 17 indir işlemini Xbox sahibiyseniz EA üzerinden, PC sahibiyseniz ise Origin üzerinden aylık 3.99 pound ya da yıllık 19.99 pound ödeyerek  Fifa 17 indirebilirsiniz.Fifa 17 ‘yi Erken İndirme k için Xbox veya PC üzerinden aratıp gereken koşulları doldurduğunuzda gelen birçok söylentiye göre bugün Fifa 17 ye sahip olabilirsiniz.Sene başında yapılan anketlerde Ptt 1. liğinin Fifa 17  de olabileceğine dair haberler vardı.Bu haberler Türk kullanıcılar tarafından büyük bir heyecanla karşılanmış, Fifa bir kez daha  Türkiye’den tam not almıştı.Fifa 17 de Ptt1. Liğinin olup olmayacağını öğrenmemize saatler kaldı, diyebiliriz.

Fifa 17 indir

Bu erken erişim imkanı ile Fifa 17 deki tüm modları kullanabileceksiniz.Lakin tek bir kısıtlama var.Oda 10 saat kuralı.Peki nedir bu 10 saat kuralı ? Oyundaki zamanınız 10 saat ile sınırlandırılmış.Bu da demek oluyorki her zaman oturum açıp oyuna girebilirsiniz ama Fİfa 17 ye her girdiğinizde geçirdiğiniz süre, bu 10 saatlik kotadan düşecek.Fifa 17 deki her modda ilerlemek istiyorsanız oyunun tam sürümünü beklemeniz şart.Yinede kim erkenden Fifa 17 sahibi olmak istemez ki! Fifa hayranıysanız Fifa 17 indir mek için daha ne bekliyorsunuz ?

 

 

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir