Kapat

*

Mobil Oyunlar 2.092 views 0

Fifa 17 Mobile Ne Zaman Çıkacak ?

Fifa 17 mobile ne zaman çıkacak ? sorusunun cevabı sonunda belli oldu.Masaüstü futbol oyunu denilince akıla gelen ilk oyunlardan biri olan fifa oyunun bu yılki versiyonu mobil destekli olacak.EA Sports, yeni oyunu olan Fifa 17 mobil destekli olacak.Ea Sports, Fifa 17 yardımcı uygulamasını indirme imkanı sunacak

Mobil platformlardaki oyunlarını Fifa Mobile markası altında toplayan EA Sports, bu uygulamayı Android, iOS  ve windows Phone için hazırlıyor.Peki bu uygulama ne işe yarıyor ? FIFA 17 mobil yardımcı uygulaması FIFA’nın sevilen oyun modu Ultimate Team ile tam uyumlu olacağı açıklandı. EA Sports, bu uygulama ile takımınızın durumunu oyun başında olmasanız bile takip edebilmenize olanak sağlıyor. Bunlara ek olarak, diziliş, taktik yapma ve çok daha fazla özelliğe erişebilecek, transfer yapıp, transferleri yönetebileceksiniz.Uygulama Android 4.1 / iOS 8.2 ve üstü için,Windows Phone için ise istenen sürüm Windows 8.1 .Ayrıca Fifa 17 oyunun  27 Eylül’de PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 için satışa sunulduğunu da hatırlatalım. Fifa 17 çıktıktan sonra gözler Fifa 17 mobile ne zaman çıkacak sorusuna yöneldi.

Fifa 17 Mobile  ve Fifa 17 Companion uygulamalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirisiniz. Ayrıca Fifa Mobile için ön kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Google Play Fifa 17 Companion Linki 

App Store  Fifa 17 Companion Linki

Google Play Fifa Mobile Futbol Linki

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir