Kapat

*

Oyun Haberleri 451 views 4

For Honor Ön – İnceleme & Tanıtım

inceleme : For Honor son zamanlarda başarılı oyunlara imzasını atmış, hızla büyüyen Ubisoft firmasının birincil şahış yakın savaş oyunu. Sizin için bu oyunu ön incelemesini yaptık.

For Honor ortaçağda geçen fantastif bir birincil-savaş oyunudur. Oyuncularda 3 farklı sınıfa sahiptir. Oyun başlarken Legion, Chosen yada Warborn olarak 3 sınıf bulunuyor karakterinizi bu üç sınıftan biri ile açmak zorundasınız. Her sınıfın kendine has yetenekleri ve silahları mevcut. Ayrıca karakterler cinsiyetlerede sahip. Ayrıca sınıflar sırası ile. Şövalye, Samuray ve Vikinglerin birer adlandırması. Aşşağıdaki görselde For Honor Factionlarını görebilirsiniz. Sizin için tüm bu bilgileri araştırarak kendi görsellerimiz ile özgün bir ön inceleme yapmaya karar verdik.

For Honor Factions

 

For Honor Oyun İçeriği

Oyunda iki farklı takım halinde karşılıklı online bir savaş gerçekleşiyor. Farklı oyun modları ilede gelebilecek olan For Honor’da yakın dövüş silahlarında ustalığımızı sınayacak gibi. Ayrıca yeni online oyunlardan alıştığımız Ranked yada Türkçe’ye çevrilmiş hlai olan Rekatbetçi Modu da bulunacak. Takım arkadaşlarınız ile kale savunması yada kale fethine katılabileceksiniz.

Ayrıca For Honor’un birçok bekleyeni de var Türkiye’de geniş çevreler tarafından bilinmesede, Türk oyuncularında beklediği bir oyun ayrıca dünyada 2014-2015 yılından beri bekleyen birçok fanı fan sayfaları mevcut. Bu yüzden for honor inceleme sini yaptık.

 

For Honor Oyun Modları

For Honor’un oyun içerisinde online oynama imkanı verilen bazı modları var bunların hepsini şimdilik bilemesekte bunlardan bilinenleri şöyle.. Standart Domination ve Capture the Poing yani Hedef noktayı ele geçirme.

Ayrıca Oyunun çıkışı ile birlikte sadece online oyuncular değil For Honoru Single Player olarak oyun hikayesiyle de oynayabileceksiniz.

Ayrıca Oyunun Yakın bir tarihte E3 Oyun Zirvesine hazırlık anlamında bir sinematik tanıtım filmi bile yayımlandı.

For Honor Gameplay

 

Trailer dada görebileceğiniz gibi hem grafiksel anlamda hemde savaş mekanikleri açısından bizi harika bir oyun bekliyor açıkcası bu haberleri aldıktan sonra bende For Honoru bekleyen o büyük kitleye girmiş bulunmaktayım keşke oyun çıksada hemen oynamaya başlasak.  Ama ne yazıkki For Honor’ın çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Ama E3 zirvesine hazırlandığına göre eylül yada ekim sonlarına bizi bekletmeden geleceğine inanıyorum.

Oyun hakkında öğrenmek istedikleriniz yada sorularınız olursa yorumdan iletebilirsiniz. Ayrıca Aşşağıdaki yıldızları kullanarak Oyuna puan vermeyide unutmayın.

Ayrıca Oyunun Ana Sayfasına bu linkten gidebilirsiniz

For Honor Official Web Page

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“For Honor Ön – İnceleme & Tanıtım” üzerine 4 yorum

 1. Mahir Özdin dedi ki:

  5

 2. Ali dedi ki:

  &&tarih%% itibari ile güncel denendi

 3. Savaş dedi ki:

  bundan sonra bütün Oyun Haberleri haberlerini burdan okurum

  1. Mahir Özdin dedi ki:

   memnun oluruz hocam teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir