Kapat

*

Oyun Haberleri 120 views 0

Forza Motorsport 7 Geliyor!

Forza’nın efsane serisi olan Forza Motorsport serisinin yeni oyunu geliyor. Serinin yeni oyunu önümüzdeki yıl gelecek. Sağlam ve beğenilen bir yarış oyunu serilerinden olan Forza Motorsport serisinin yedinci oyunu olacak olan Forza Motorsport 7 önümüzdeki yıl yarış severlerle buluşacak. Serinin devam edeceğini herkes öngörürken serinin devam edeceğinin haberini veren isim ise dikkat çekici.

Dünyaca ünlü profesyonel oyun direksiyonu üreticisi Fanatec firmasının CEO’su Thomas Jackermeier’ den bu haberin gelmesi bizleri şaşırttı. Forza geçtiğimiz günlerde Turn 10 Studios ile bir görüşme gerçekleştirmiş. Görüşmeyi Fanatec forumunda paylaşan Jackermeier, yeni Forza oyununun da geleceğini resmi olarak duyurmuş oldu. Söz konusu olan görüşmede Forza’nın nasıl yenilikler istediği, ne gibi konularda sıkıntı çektiği konuşulmuş. Forza Motorsport 6’da direksiyon ve pedal gibi sistematik konularda ne denli problemler yaşandığı da konuşularak Forza Motorsport 7’de neler yapılabilir? diye fikir alışverişinde bulunulmuş.

Forza Motorsport 7 Çıkış Tarihi

Forza Motorsport 7 ‘nin 2017 yılında geleceği belli olsa da ne zaman çıkacağı ne gibi özelliklerle geleceği henüz belli değil. Forza Motorsport 7 ile ilgili bilgiler geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir