Kapat

*

Mobil 269 views 0

Galaxy C9 Özellikleri ve Fiyatı

Galaxy C9 özellikleri belli oldu.Samsung’un merakla beklenen yeni telefonu olan Galaxy C9 birçok özelliği ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Galaxy C9 Özellikleri arasında belkide en dikkat çekicisi olan dev bataryası. Galaxy C9 yeni pil canavarımız olabilir. Teknik özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkan Galaxy C9 ‘un batarya kapasiteside belli oldu. Batarya kapasitesinden bahsetmeden önce Galaxy C9 Özelliklerini yakından inceleyelim.

Galaxy C9 Özellikleri

Gücünü Snapdragon 652 den alacak olan Galaxy C9, 4 adet ARM Cortex A72, 4 tane de A53 çekirdeğinden gücünü alacak. Yani toplamda 8 çekirdekli bir işlemci kullanılması beklenmekte. 6 GB RAM ile gelmesi beklenen Galaxy C9, 6 inçlik Full HD dev bir ekranla bizlerle olacak. Ayrıca  Adreno 510 grafik işlemciye sahip olacak. Bu bilgilere ek olarak Galaxy c9 16 MP çözünürlüğünde ön ve arka kameraya sahip olacak.

Galaxy C9 batarya kapasitesine gelecek olursak 4000 mAh değerinde batarya ile gelmesi söz konusu. Orta segmentin dev telefonlarından biri olacak olan Galaxy C9 ‘un fiyatı ise henüz belli değil. Galaxy C9 bu dev ekranla ne kadar satılacak ? Fiyatı ne olacak, merakla bekliyoruz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir