Kapat

*

Mobil 83 views 0

Galaxy Note 7 Patlama Sorunu Net Açıklanıyor

Daha önce Samsung firmasının Galaxy Note 7’lerin patlamasına sebep olan sorunu tespit ettiğini ve içinde bulunduğumuz ay içerisinde kamuoyuna resmi açıklama yapacaklarını yazılarımızda belirtmiştik. Fakat kesin bir tarih belirtememiştik. Şu an Galaxy Note 7 için kesin tarih belli oldu. Galaxy Note 7 patlama sorunu net açıklanıyor.

Galaxy Note 7 Patlama Sorunu Net Açıklanıyor Kesin Tarih 23 Ocak

Korean Times tarafından yapılan habere göre Samsung, 23 Ocak tarihinde, Galaxy Note 7 patlama sorununu geniş çaplı araştırmaları sonucunda açıklayacak. Böylelikle Galaxy Note 7 için alınan toplatma kararının 3 ay sonrasında, kamuoyunun aklındaki eksik cümleler tamamlanmış olacak. Muhtemelen de bu konu, bir daha açılmamak üzere Samsung tarafından rafa kaldırılacak.

Galaxy Note 7 patlama sorununun ne kadar daha Koreli teknoloji devini etkileyeceği merak konusu olsa da 2017 senesinde 60 milyon üzeri telefon satmayı planlayan Samsung neler yapacak? Bekleyip göreceğiz.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir