Kapat

*

Mobil 250 views 0

Galaxy Note 7’nin Patlama Nedeni Çözüldü!

Teknoloji devi Samsung tarafından üretilen Galaxy Note 7’nin patlama nedeni çözüldü. Kullanıcıları bundan sonra neler bekliyor? Samsung patlama nedenini ne zaman açıklayacak? Tüm detaylar haberimizde.

Sitemizi ve teknoloji gündemini yakından takip eden teknoloji severler can sıkan Samsung haberlerine yakından şahit oluyordur. Samsung uzun zamandır Galaxy Note 7‘nin neden durduk yere alev aldığını araştırıyordu. Batarya firmasını değiştiren Samsung, uzun zamandır yaptığı araştırmasının sonuçlarını yakında açıklayacaklarını belirtiyor.

Samsung Patlama Nedenini Ne Zaman Açıklayacak?

Galaxy Note 7’nin patlama nedeni çözüldü dedik. Peki Samsung, patlama nedenini ne zaman açıklayacak diye soruyor kullanıcılar. Birçok önemli kaynağa göre bu açıklama Aralık ayının ortalarında gelecek. ‘a yakın kaynaklara göre bu açıklama, önümüzdeki ay gelecek.

Firma 2017 yılı başlarında çıkması planlanan Galaxy S8 ile eski ivmesine dönmeyi planlıyor. Bu bağlamda ilk hedef kullanıcıların güvenini tekrar kazanmak. Bu yüzden firma samimi davranarak kullanıcılarına tüm sıkıntıyı ayrıntılarıyla anlatıp soru işaretlerini kafadan kaldırmayı planlıyor.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir