Kapat

*

Mobil 182 views 0

Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Galaxy S8 özellikleri ve çıkış tarihi sızdırıldı. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi olan Galaxy S8’in bazı özellikleri sızdırıldı. Optik parmak izi okuma teknolojisi ile geleceği söylenen, bu özellik ile bütün dikkatleri henüz haberi bile yokken üzerine çeken Galaxy S8’in sızın özellikleri neler ? Galaxy S8 nasıl olacak diye merak ediyorsanız, Samsung’un yeni amiral gemisini gelin yakından inceleyelim.

Galaxy S8 özellikleri sızdı !

Galaxy Note 7 ile eleştiri oklarını üzerine çeken Samsung Galaxy S8 ile yeniden olağan güvenini kazanmak istiyor. Galaxy Note 7 daha konuşulmaya devam etse de son günlerde özellikle optik parmak izi okuyucu özelliği ile Samsung Galaxy S8 kendinden söz ettirmeye başladı.

galaxy s8 ozellikleri

Phonearena’nın paylaştığı habere göre, Galaxy S8 4K ve  5.5 inçlik bir ekranla bizlerle buluşacak. Ayrıca Galaxy S8’in tam donanımlı bir VR cihazı olması bekleniyor. 2 farklı işlemci versiyonu bulunacak olan S8’de, Snapdragon 830 ve Exynos 8895 kullanılacak. Ek olarak S8’in 8 GB RAM ile gelmesi beklenmekte.

Galaxy S8 çıkış tarihi

Galaxy S8 çıkış tarihi ise tam olarak belli olmamakla birlikte gelen sızıntıda da görüldüğü gibi Mart 2017 olması beklenmekte. Galaxy S8 özellikleri sızıntıdaki gibi mi olacak ? Galaxy S8 ve Galaxy S8 edge bizi şaşırtabilecek mi ? bekleyip göreceğiz…

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir