Kapat

*

Sinemalar 389 views 0

Game Of Thrones İnternetten Kaldırıldı

Game Of Thrones Türkiye’deki internet sitelerinden tüm bölümleri ile bilikte kaldırıldı yada henüz akldırmayan siteler için kaldırılacak. Bundan sonra da tekrar eklenmeyecek olan dizi neden internetten kaldırıldı işte bu sorunun cevabı çok basit..

Game of Thrones Neden İnternetten Kaldırıldı ?

Dizinin online dizi izleme sitelerinden kaldırılmasının sebebi bir önceki sezonda da korsandan çok büyük darbe yiyen Game Of Thrones ‘un son bölümlerinin 15+ Milyondan daha fazla korsan şekilde indirilmiş olması. Bu durum Game Of Thrones’un Türkiye yayımcısı Digiturk tarafından tüm yabancı dizi izle sitelerine ihtar yollamasına ve tüm bölümlerin yayından kaldırılmasını istemesine sebeb oldu. Aksi taktirde Mahkeme yolunun gözükeceğinin farkında olan Yabancı dizi ileme siteleri Game Of Thrones ve tüm bölmülerini yayımdan kaldırdılar. 

Hala yasağa ve ihtara uymayan siteler mevcut olsada bu sitelerden de yayımdan kaldırılacağı neredeyse kesin gözüyle bakılmakta. Aksi taktirde Digiturk mahkeme kararı ile işlemi uygulamayan Dizi sitelerinin Türkiye Cumhuriyet’i tarafından engellenmesine sebeb olacaktır. 

 

Game Of Thrones severleri üzecekte olsa bu haber Digiturk açısından baktığınızda korsana inen büyük bir darbe.

 

Artık Game Of Thrones’un yeni adresi 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir