Kapat

*

Sinemalar 252 views 0

Game of Thrones Takipçileri Bu Habere Çok Üzülecek !

IMDB puanı ve yaklaşık on milyon takipçisiyle Game of Thrones, kuşkusuz televizyon tarihinin efsane yapıtlarından biri haline geldi. Altıncı sezonunun yayınlanmasına sayılı günler kalan Game of Thrones, izleyicilerine iki şok birden yaşatacak.

Korsana karşı önlem alınacak.

İzlenme ve yayınlanma oranlarıyla tavan yapan Game of Thrones, izleyicilerini üzecek bir uygulamaya imza atmak üzere. Yayıncı kuruluş HBO, internet korsancılığıyla daha sıkı mücadele edecek. Geçen seneki sızıntılara mani olamayan HBO, büyük maddi kayıplar yaşamıştı. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internete düşmüş, HBO reyting kaybetmiş ve bu durum otoriteler tarafından skandal olarak yorumlanmıştı. Bu durumdan ders alan kuruluş, önlemlerini çoktan almış durumda.

Kanal, tarihlerinde ilk defa dizi ve filmlerini yayından önce hiçbir medyayla paylaşmayacaklarını açıkladı. Bu yüzden takipçiler yeni sezon ile ilgili fikir sahibi olamayacaklar.

Bir darbe de yazardan geldi.

Başka bir kötü haber de Game of Thrones’un fikir babası George R.R. Martin’den geldi. Yazar, dizinin yeni sezonundan önce tamamlamayı planladığı ‘Song Of Ice And Fire’ serisinin son kitabı ‘The Winds Of Winter’ı geciktireceğini açıkladı.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir