Kapat

*

Mobil Oyunlar 1.179 views 6

Gameloft’dan Asphalt Xtreme Geliyor!

Asphalt Xtreme, Gameloft tarafından serinin çıkacak son oyunu. Şuan için resmi sitesi hazır şekilde olan bu oyunun ne zaman çıkacak konusu birçok oyuncu tarafından merak ediliyor. Gameloft Android dünyasının başlıca oyun yapım firmalarından birisi ve kesinlikle Asphalt serisi de bu firmanın ününe ün katan en efsane oyunu. Türkiye’de daha önceki sürümleri yaklaşık 3 Milyon kullanıcı tarafından indirilip oynanmış olan bu oyunun Asphalt Xtreme adında yeni ve kuralsız bir sürümü çıkıyor. Firma yetkilileri uzun zamandır üzerinde çalıştıkları bu oyunun yakın bir zamanda kullanıcılar ile buluşacağını söyledi. Oyunun çıkışına kısa bir süre kala Gameloft kendi sitesi üzerinden Asphalt Xtreme Ön Kayıt işlemini de başlattı.

Asphalt Xtreme Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Asphalt Xtreme Ön Kayıt işleminin nasıl yapılacağı birçok kullanıcı tarafından sorulan ortak soru. Bu serinin yeni oyunun çıktığı anda haberdar olmak isteyen birçok türk oyuncu mevcut. Oyunun resmi sitesi olan http://www.asphaltxtreme.com adresine gidip aşağıya doğru kaydırdığınızda karşınıza aşaüıdaki resimde gördüğünüz kısım çıkacak bu kısımdan Kaydol butonuna basarak aşamaları takip ederek Ön kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Asphalt Xtreme Ön Kayıt

 

Asphalt Xtreme’in ücretli çıkışından sonra yakın bir zamanda Asphalt Xtreme indir ve Asphalt Xtreme APK kelimelerinin yoğun bir şekilde aranacağını düşünüyoruz. Asphalt Xtreme indir işlemi kolayca yapılabilecek mi yoksa Gameloft bunun için hukuki yada yazılımsal bir engel koyacak mı bilinmiyor fakat Gameloft yetkilileri yaptıkları açıklamada korsandan çok rahatsız olduklarını belirtmişlerdi. Asphalt Xtreme ne zaman çıkacak sorusunu soran binlerde Android oyuncusu ücretli olabileceğini duyunca yıkılmış olmalı bu konuyla ilgili fikirlerinizi bize bildirmekten ve yorum kısmından tartışmaktan lütfen çekinmeyin..

Ekleme 1 – Gameloft oyunun ücretsiz olacağını duyurmuş. Ek bilgi yorumda.

Asphalt Xtreme Ne Zaman Çıkacak?

Asphalt Xtreme ne zaman çıkacak sorusunun cevabını kimse veremiyor. Aslında oyunda kayıtların son bulacağı ve oyunun çıkacağı söyleniyordu fakat oyunun çıkışı bilinmeyen bir tarihe ertelendi ve önkayıt süresi uzatıldı. Ön kayıt süresinin uzatılması oyunun çokda uzak olmayan bir zamanda çıkacağı anlamına geliyor. Bu hafta veya önümüzdeki hafta içerisinde Asphalt kullanıcılarının yüzünü yeni oyunu Xtreme ile güldürebilir.

Ayrıca ödül için kaydolma işleminenn sonra Paylaşım işlemlerini yaparak aşağıdaki son model araca sahipde olabilirsiniz. İşte Predator X-18 Kazanma şansı.

Asphalt Xtreme ne zaman çıkacak

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Gameloft’dan Asphalt Xtreme Geliyor!” üzerine 6 yorum

 1. MEMOCAN GAMİNG TV dedi ki:

  OYUN ÜCRETSİZ OLACAK NE ÜCRETLİSİ GAMELOFT OYUNUN ÜCRETSİZ OLACAĞINI ŞÖYLEMİŞ

  1. Mahir Özdin dedi ki:

   olabilir dedik dostum 🙂 düzeltip ekleme yapalım

 2. Furkan Aksu dedi ki:

  Asphalt Xtreme Ne Zaman Google Play Store’de Gameloft Sayfasında Olacak Peki Bu Son Seri Oyunu Ücretli mi Ücretsiz Olacak Bilgi Verebilir misiniz?

  1. Mahir Özdin dedi ki:

   ücretsiz olacak ama kesin bir tarih belirtilmemiş dostum bu konuda

  2. Furkan Aksu dedi ki:

   hala bir mail e posta gelmedi yorumum hakkında

   1. Mahir Özdin dedi ki:

    Nasıl yani hocam anlayamadım yorumunuza cevabımız yukarda verilmiş yorumunuza yanıt atıldığına dair yollanan mail spam kutusuna gıtmıs olabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir