Kapat

*

Rehberler 487 views 0

Gizlilik Hatası Çözümü (Bağlantınız gizli değil)

Gizlilik Hatası Çözümü aslında oldukça basit tarayıcınızdan size “Bağlantınız Gizli Değil!” uyarısı veriyorsa bu ulaşmaya çalıştığınız sitenin sertifikası doğrulanmadığı için olabilir. Aşağıdaki çözüm yollarını denemenizi tavsiye ederim  çözüm yolu önereceğim sırasıyla deneyiniz sorun çözülürse veya çözelmesse yorumlardan belirtinizki gelecekte bu sorunu yaşayan arkadaşlara gizlilik hatasını nasıl çözdüğümüz konusunda yardımcı olalım.

Gizlilik Hatası Çözümü 1

Bilgisayarım>C>Windows>System32>drives>Etchost veya hosts Dosyasını notepad ile yani metin dosyası şeklinde açınız. İçindeki tüm yazıları siliniz CTRL + S ile ayda dosya sekmesinden kaydete basınız. Aynı zamanda buağlanmayı antivirüs programınızı kapatarak tekrar deneyiniz.

Gizlilik Hatası Çözümü 2

Türkiye’de yaşanan saat sorunsalı sebebi ile bazı sitelerin sertifikaları sorun yapabiliyor saat ayarlarnızı otomatik yapıp uygulayın ardından tekrar siteye erişmeyi denedikten sonra saat ayarlarınızı eskiye alabilirsiniz.

Gizlilik hatası sorununu çözmeye çalıştık bu çözüm yollarını deneyen arkadaşlar mümkün mertebe yorum bırakabilirse ardından yaşanacak bu sorunları insanların daha kolay çözmesine yardımcı olabilir.

Gizlilik Hatasını Mobil-Tablet’de Yaşayanlar

gizlilik hatası sorunsalını tablet ayda mobil cihazınızda yaşıyorsanız 2. çözüm yolunu telefonunuz yada tabletiniz için uygulamalısınız telefonunuzun yada tabletinizin saatini otomaitk yapıp tekrar bağlanmayı deneyiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir