Kapat

*

Teknoloji Haberleri 57 views 0

Google Asistan Android TV ve Android Wear 2.0’a Geliyor!

Google Asistan Android TV ve Android Wear ‘lara geliyor. Google Now ve Asistan ile artık Google bizim için yapay zekasını kullanıp çok üstün bir yardımcı sunmayı başardı sayabiliriz. Şimdi Google Asistan evdeki Android TV lere ve saat gibi android ile çalışan giyilebilir teknolojilere bu uygulama geliyor. Aşağıda Google Asistan’ın geleceği daha birçok işletim sistemi ve alanın tam listesini sizinle paylaştık.

NVIDIA Shield Android TV, AirTV Player, Sharp Aquos, Sony Bravia, ve Xiaomi Mi Box Bu güncellemeden faydalanabilecek cihazların arasında. Daha Google tam listeyi açıklamış olmasada Google Asistan ve nimetlerini hızlı bir şekilde hayatımıza sokmaya çalışıyor bakalım bu güncelleme ve gelişen teknoloji sonrasında Google Asistan nasıl bir konumda olacak ve gelecek dünyamızda büyük rol oynayacağını düşündüğüm yapay zekalı asistanlar bizi yine ne kadar şişmanlatacak .

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir