Kapat

*

Rehberler 132 views 0

Google Cloud Nedir ?

Google Cloud, Google tarafından bulut hizmetleri bir araya toplamak için çıkartıldı.Diane Greene tarafından yapılan açıklamaya göre bütün Google hizmetleri Google Cloud altında ismi altında toplanacak.Google Cloud,Google’ın servislerinden biri olmasına rağmen sınırlı sayıda kişi için yarar sağlarken bu yeni çatı altında daha fazlasını sunacak.Google ürünleri ve çözümlerinin yeni adı Google Cloud olacak.

Google Cloud nedir? sorunun yerine en çok kullanılan Google ürünleri olan gmail, drive ve Google Doc gibi ürünlerinde bu çatı altına toplanıp toplanmayacağı.Bu yeni yenilik ile kafalar karışsada gün geçtikçe bütün ürünleri tek bir çatı altında yapılmasının kullanıcılar tarafından beğenileceği düşünülüyor.Google Cloud’un bütün ürünleri kapsayıp kapsamayacağı bilinmezken birçok ürünü tek bir çatı altında toplamanın zor olacağını düşünmekteyiz.Hangouts, web araçları, ofis uygulamaları, sosyal ağ gibi çok sayıda saymakla bitmeyecek ürünün yer alması bizi bu düşünceye yitiyor.

google cloud nedir

Ayrıca Greene sözlerine şunlarıda ekledi : “Google’ın tüm gücü cloud’da birleşiyor. Biz Google Cloud’uz. İşte Google bu.Teknolojilerin, çözümlerin ve bir çok ürünün birleştiği geniş bir aile.”

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir