Kapat

*

APK indir 120 views 0

Google Yeni Güvenlik Uygulamasını Duyurdu!

Google yeni güvenlik uygulamasını duyurdu. Google yeni güvenlik uygulaması olan “Güvenilir Kişiler” uygulamasını duyurdu. Güvenilir Kişiler uygulaması ile sevdiğiniz kişilerle doğrudan paylaşım yapabileceksiniz. Bu uygulama üzerinden sevdiğiniz kişileri ekleyebilir, istediğiniz zaman konumunuzu talep etmelerini sağlayabilirsiniz. İnternet bağlantınız olsun veya olmasın, acil bir durumda ya da sadece içinizi rahatlatmak istediğinizde Güvenilir Kişiler uygulamasını kullanarak en çok ihtiyaç duyduğunuz anda sevdiklerinizle bağlantı kurabileceksiniz.

Uygulama basit ama etkili. Güvenilir kişi olarak kaydettiğiniz kişi eğer sizden konum istemişse ve siz cevap vermemişseniz konumunuz otomatik olarak paylaşılacak. Ya da gelen isteği reddederek güvende olduğunuzu belirteceksiniz. Google bu işlemleri yaparken konum geçmişinize bağlanacak olması sayesinde telefonunuzun açık olmasına da gerek yok. Bunun dışında herhangi birine ping gönderebilir karşı taraftan onay aldığınız taktirde telefonunuzdaki pil düzeyinizi, en son ne zaman aktif olduğunuz gibi farklı etkinleri görmesini de sağlayabilirsiniz.

guvenilir kisiler indir

Özelliklerine bakıldığında kullanılabilir bir uygulama gibi görünen Güvenilir Kişiler uygulamasını sizde indirebilir, deneyebilirsiniz. Güvenilir Kişiler uygulamasını Android 4.1 ve üzerindeki cihazlar destekliyor. Güvenilir Kişiler uygulamasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

google guvenilir kisiler indir

Google Güvenilir Kişiler İndir

Güvenilir Kişiler İndir

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir