Kapat

*

APK indir 118 views 0

Growtopia APK – Android Macera Oyunları Uygulaması

Growtopia APK dosyasını aşağıdan sadece indir butonuna basarak hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Growtopia Android markette de bulunan bir Macera Oyunları uygulamasıdır. Growtopia uygulamasını hemen son sürüm ve güncel şekilde APK  kurulum dosyasını indirerek harika bir Android uygulamasına erişmiş olacaksınız. TeknoCops olarak sadece Growtopia değil daha bir çok android uygulamasını direk olarak APK indir kategorisinde paylaşıyoruz. Siz değerli kullanıcılarımız için sürekli mevcut son sürüm APK dosyasını yüklemeye gayret gösteriyoruz. Sizden tek beklentimiz bize yorum bırakmanız ve bir teşekkür etmeniz.

Growtopia Hakkında Bilgiler

Growtopia APK dosyasının boyutu sadece 1001 MB olup sizin için hızlı indirme sitelerine yüklenmiştir. Android uygulamasına ait kurulum dosyası olan APK dosyasını indirmekle ilgili bir sorun yaşıyorsanız lütfen bunu bize yorumlarda bildirmeden önce APK NASIL İNDİRİLİR? linkine tıklayarak bu başlıkta sunucularımızdan nasıl APK dosyası indireceğinizi görebilirsiniz. APK dosyası ve Growtopia uygulamasının kurulumu esnasında çıkan soru ve sorunları lütfen bize yorum kısmından gönderiniz..

Uygulama Künyesi

Android Uygulama Adı: Growtopia

Yayınlayan Firma: Robinson Technologies Corporation

APK versiyonu: 2.43

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2016

Ne Kadar İndirildi? : 5.000.000 – 10.000.000

Gerekli Android versiyonu:   2.3.3 ve üzeri

Growtopia indir

Growtopia APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir