Kapat

*

Rehberler 341 views 0

H1Z1 Launchpad Hatası Kesin Çözüm!

H1Z1 Launchpad Hatası çözümünü siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak istedim. İnternette gezerken bir çok kullanıcının bu hatayla cebelleştiğini fakat çözüm bulamadığını farkettim ve H1z1 için çıkan bu Launchpad hatasını çözümünü sizlere sunmak istedim. Hata çözümünü okuduktan sonra lütfen yorum bırakarak bize teşekkür eder ve çözüme ulaşıp ulaşamadığınızı belirtirseniz sizlere yardımcı olmak isteriz. Hazırsanız hatanın çözümüne başlayalım arkadaşlar.

H1Z1 Launchpad Hatası Çözümü

Adım adım bu hatanın çözümünü anlatacağım adımları tek tek anlaşılır biçimde yazacağım sorun yaşarsanız hangi adımda yaşadığınızı da yorum kısmında belirtiniz.

1- Adım WİNDOWS + S tuşuna basarak yada başlat menüsünden arama çubuğuna gelin.

2- Adım Windows’da ara kısmına “regedit” yazın tabiki tırnaklar olmadan ve çıkan sonucu tıklayarak açın. Windows kayıt defteri açılmış olacaktır.

3-Adım Sırasıyla yandaki klasörlere girin HKEY_CURRENT_USER >> Software  >> Microsoft >> Win­dows >> CurrentVersion >> Internet Settings en son Internet Settings’e tıklayın ve durun girmeyin!

4- Adım Aşağıdaki resimdeki alana ulaşmış olmalısınız şimdi yandan ProxyEnable yazan girdiye çift tıklayarak açalım!

5- Adım ProxyAnable a çift tıklayınca aşapıdaki gibi bir alan açılacaktır burdaki 1 değerini 0 olarak tanımladıktan sonra kaydedip çıkalım.

Evet arkadaşlar hatanın çözümüne ulaştık artık bu hatayı almayacaksınız şimdiden geçmiş olsun yorum bırakmayı lütfen unutmayınız! H1Z1 Launchpad Hatası çözümü için arkadaşlarınıza bu sayfayı referans olarak vermek için saydamızdaki Whatsapp paylaşım kısmından otomatik olarak paylaşabilirsiniz. whatsappdan çözümü istediğiniz arkadaşınıza iletebilirsiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir