Kapat

*

Mobil 210 views 0

Haftanın En Çok Konuşulan 5 Telefonu! #1

Bu hafta teknoloji dünyasında en çook konuşulan 10 telefonu sizler için listeledik. Bu telefonların bazıları Türkiye’de satışda bazıları ise değil ama Dünya bu hafta bu telefonları konuştu. 2016 Kasım ayının ilk haftasında Haftanın en çok konuluşulan 10 telefonu serimizi e başlatıyoruz arkadaşlar her hafta aynı gün ve aynı saatte en çok konuşulan 5 telefon listemizden haberdar olmak için bildirimleri açabilirsiniz. Ayrıca yorumlardan istediğiniz cihazları da inceleme yaparak sizlere tanıtıyoruz. Bakalım Kasım ayının ilk haftasında en çok konuşulan 5 telefon hangileri.

1- Xiaomi Redmi Note 3

Xiaomi Redmi Note 3 Son zamanlarda Xiaomi firmasının yaptığı telefonlar çok konuşulmaya başlandı bu telefon da haftanın en çok konuşulan telefonları arasında ki yerini 1. sırada almayı başarmış.

 

 

 

 

2- Samsung Galaxy J7 (2016)

Samsung Galaxy J7 (2016)

Samsung da bu listede 2. sırayı kapatmış durumda…

 

 

 

 

 

3- Samsung Galaxy J7 Prime

Samsung Galaxy J7 PrimeAnlaşılan 1.liği kaptıran Samsung azmetmiş. 2. ve 3. sıraları kapatmış bakalım listede başka kimler var.

 

 

 

 

 

4- Huawei Mate 9 Porsche Design

Huawei Mate 9 Porsche DesignHuawei Mate 9 Porsche Design bu hafta gerçekten büyük bir ilgi ile karşılanmış. İşin açığı telefonun tasarımından ve keskinliğinden etkilenmeyen ve konuşmayan var mıdır bilemiyorum ama Teknocops ekibi arasında da çok sık lafı geçti ve tasarımıyla takdirimizi aldı.

 

 

 

 

 

5- Xiaomi Mi Mix

Xiaomi Mi MixXiaomi Mi Mix adından sıkça söz ettiğimiz ve yazarlarımızdan Mustafa Genç’in her gün herhalde “alcam ben bunu yaa”  lafını dinlediğimiz telefon.. Gerçekten şık ve dar çerçeve tasarımı ile performansı ile şahane bir telefon burdan Xiaomi Mi Mix Özellikleri Haberimizi de okuyabilirsiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir