Kapat

*

Oyun Haberleri 180 views 0

Haftanın En Çok Satan Oyunları

Haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Oyun dünyası için yoğun geçen mevsim sonbahardır. Sonbahar aylarında önemli firmaların önemli oyunları oyun severler ile buluşur. Bu yılda her yıl olduğu dev oyunları peş peşe tanıma fırsatı bulduk. Battlefield 1’i, Titanfall 2’si, Football Manager 2017’si, Skyrim Special Edition’ı, FIFA 17’si, Mafia III’ü, derken birçok efsane oyunla kısa zaman içerinde tanışma imkanı bulduk. Son olarak Call of Duty: Infinite Warfare ile tanıştık.

Bugüne kadar ki serileri hep olay olan Call of Duty nin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare çıktığı hafta itibariyle en çok satan oyunlar listesinde bir numaraya oturdu. Her ne kadar bir numarada bulunsa da, Call of Duty: Infinite Warfare geçen serilerle kıyaslandığında %44 bir düşüş yaşamış. %44 lük bu düşüş aslında bizi şaşırtmadı. Oyunun ilk tanıtımı yayınlandığında gelen beğenmeme sayıları oyunun eski seriler kadar tutulmayacağının kanıtı gibiydi.

İkinci sırada ise listeleri alt üst etmeyi başaran Battlefield 1 yer alıyor. 3. sıra ise Futbol oyunlarının bir numarası olan FIFA 17 ‘ye ait. Titanfall 2 ise beklenilen satış rakamlarına ulaşamadı. Listede kendine 5. sırada yer buldu. Listenin devamı ise aşağıda verilmiştir.

haftanin en cok satan oyunlari-kasim

Haftanın en çok satan oyunları

  1. Call of Duty: Infinite Warfare
  2. Battlefield 1
  3. FIFA 17
  4. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition
  5. Titanfall 2 F
  6. Football Manager 2017
  7. Skylanders Imaginators
  8. Mafia 3
  9. Grand Theft Auto 5
  10. Forza Horizon 3

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir