Kapat

*

Mobil 234 views 0

Hangi Huawei Modeli Android 7.0 Nougat Güncellemesi Alacak?

“Hangi Huawei modeli Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak ?” sorusu son günlerin  en çok soruların sorularından biriydi. Huawei hangi telefonlara Android 7.0 Nougat güncellemesi vereceğini duyurdu. Sadece  6 telefonuna Android 7.0 güncellemesi verecek olan Huawei, bu telefonların hangi modeller olduğunu duyurdu.

Android 7.0 Nougat bilindiği gibi Nexus, Pixel ve Android One gibi cihazlara gelmiş durumda. Android 7.0 Nougat  güncellemesinin gelmesinin ardından Firmalarda yavaş yavaş dağıtıma başlamıştı. Samsung Galaxy s7 ve Galaxy s7 Edge için beta testlerinde, LG ise G5 için bazı bölgelerden dağıtıma başlamıştı. Bu kapsamda diğer firmalardan da kullanıcılar tarafından açıklanma beklenmeye başladı.

android 7.0 nougat guncellemesi alacak telefonlar

Hangi Huawei Modeli Android 7.0 Nougat Güncellemesi Alacak?

Huawei’de beklenen açıklamayı yaptı. Güncelleme alan modellerini açıkladı. Sadece 6 modeline güncelleme geleceğini açıklayan Huawei, Mate 8, P9, P9 Plus, P9 lite, Nova ve Nova Plus akıllı telefonlarına güncellemenin geleceğini açıkladı. En çok kullanılan modellerinden biri olan Honor modellerine ise Android 7.0 Nougat güncellemesi gelmedi. İlerleyen dönemlerde farklı modellerine de güncellemeyi getirip getirmeyeceğine ilişkin açıklama da yapılmadı.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir