Kapat

*

Sosyal Medya 259 views 0

Hızlı ve Öfkeli 8’den İlk Video Geldi

Hızlı ve Öfkeli‘nin resmi Facebook hesabı, bir video paylaştı.Hızlı ve Öfkeli‘nin resmi Facebook hesabında serinin son filmine ait görüntüler yer alıyor.Paul Walker’ın ölümünden sonra filmin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olmuştu.

Brian o’conner karakterinin filmden nasıl çıkarılacağı yada karakteri başka biri mi canlandıracak henüz belli değil.Kesin olan tekbir şey var; Hızlı ve Öfkeli serisinin 8., 9. ve 10. bölümlerinin çekilecek olması.Bilindiği gibi filmin başrol oyuncularından Vin Dieseltarafından serisinin 8., 9. ve 10. bölümlerininde oalcağı haberini almıştık.

14 Nisan 2017‘de vizyona girecek olan serinin 8. bölümünün set görüntüleri resmi Facebook hesabından paylaşıldı.Görüntüyü izleyecek olursak Küba da çekilen filmin bi bölümünde 1956 model Ford Fairlane ve 1941 model Chevrolet Fastback gibi birçok klasik modellerin yer aldığını görüyoruz.

Filmin oyuncu kaliteside değişmeyecek. Vin Diesel‘le birlikte filmin oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson, Jason Statham, Ludacris ve Tyrese Gibson gibi oyuncular yer alacak.

Hızlı ve Öfkeli‘nin resmi Facebook sayfasından paylaşılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir