Kapat

*

Mobil 104 views 0

HTC 10 İçin Android Nougat Bugün Sunuluyor!

HTC 10 için android nougat bugün sunuluyor. HTC 10 kullanıcılarına müjdeli haber geldi. merakla beklenen Android Nougat güncellemesi bugün itibarıyla sunuyor. Android Nougat sürümünün sunulmasının ardından bir hayli zaman geçse de üçüncü parti üreticilere zamanla sunuluyor. Bazı firmalar elini çabuk tutarak erkenden almış olsa da bazı firmalar yeni yeni güncellemeyi kullanıcıları ile paylaşabiliyorlar.

HTC 10 Android Nougat Güncellemesi

HTC 10 Android Nougat güncellemesi geldi. Şirketten yapılan açıklamaya göre bugün itibarıyla HTC 10 kullanıcıları Android Nougat ile tanışabilecekler. Bilgi HTC Ürün Müdür Yardımcısı olan Mo Versi’nin Twitter hesabından duyuruldu. Mersi, attığı tweetle müjdeli haberi verirken, bugünden itibaren geçerli olacağını da ekledi.

htc 10 android nougat guncellemesi

Bilindiği gibi Android Nougat güncellemesi bölge bölge yapılmakta. bu yüzden bugün bu özelliğin ülkemizdeki kullanıcılara sunulma ihtimali oldukça az. Bugün sunulmasa bile önümüzdeki günler içerisinde Türkiye’deki HTC 10 kullanıcıları da Android Nougat güncellemesi ile tanışabilecek.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir